Fipli Kedi Çok Acil Yardım!! Öneri Alacam Sadece

Fundice

Merhabalar mahallemde fipli bı kedi var yüksek ihtimal fip yani tedaviye götürecem ama şöyle bir durum var gündüzleri ortaya çıkmıyor gece geç saatte görüyorum o zamanda korumaya alamıyorum çünkü evde kedim var bulaşma riski yüksek kedim de daha önce bı rahatsızlık geçirdiği için alamıyorum şöyle yapacam apartmanizmida kazan dairesi var gece oraya alsam sabah 7 gibi alıp götürecem 8 9 saat o kapalı yerde kalması strese koyar mi ya da havasız kalır mı ne yapmam gerekir

5 CEVAP

Fundice

Ara ara kontrol etmeye inecem temas etmemeye de çalışacam ama başka önlem almalı mıyım

Lalis

Onun iyiliği için yapacağın bir hareket sonuçta birkaç saat kapalı kalması tedavi olabilmesi için şartsa ara ara kontrol edeceksen sorun olmaz sabaha kadar, apartmandakiler hayvan kendi girdi sanıp zarar vermezler umarım. Fib olduğuna nasıl emin oldunuz? Yürüme bozukluğu var mi? Karnı şiş mi? Gerçi kuru formda karın şişliği olmuyor ve fibin kesin bir tedavisi var mı? İnşallah fib değildir ama yine de siz evdeki kedinize bulasmamasi için ellerinizi çok iyi yikayin box a koyacaksınız daha sonra çok iyi temizleyin.

Fundice

Cevabınızı çok sonra gördüm kusura bakmayın bi gece apartmanda beklettim götürdüm evet yürüyüş bozukluğu vardı ama fip değilmiş sinirsel bir durum dediler akciğerleri çok kötü durumdaydı 20 gün tedavi gördü ama maalesef dayanamadı 😢 teşekkürler cevabınız için

Lalis

Çok üzüldüm.. Elinizden geleni fazlasıyla yapmışsınız gerisi takdiri ilahi. Sağ olun var olun🙏

Fundice

Çok teşekkür ederim siz de sağ olun 🙏