N&D Mamasını Azerbaijana Nasıl Sipariş Ede Bilirim?

Merhaba N&D markasına *********dan araştırdım ora bana pek güvenli gelmedi. Azerbaycan‘da da bu Marka yok en iyi royal canın var. N&D nin Türkiye’de resmi Distribütörü var mı ve Azerbaycan’a oradan sipariş verebilir miyim? Yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler 🌸

3 CEVAP

tengrist

sansurleniyormuş pardon, washintongda bulunan amerikan e ticaret firması diyelim bari, orman adını brezilyada bir ormandan alıyor ☺

tengrist

****** olabilir mi acaba?

Farmina.tr farminanin Instagramına yazıp sordum maalesef Azerbaycan’a gönderemiyorlar. Amerikanıda düşündüm orada da fakeler çok. Far.mina bana italya sayfalarına bakmamı söyledi. Biraz daha araşdıracağım.