Kedinin Burnundan Ses

kedisever99

kedinizin burnundan ses geliyor mu?

4 CEVAP

Kedimde bronşit var. Bazen burnundan nefes alırken zorlanma gibi ses geliyor. Sesten kastınız bunun gibi bir şey mi?

ugurcil

Burun içinde et-konka şişmiş olabilir veya sümük içeride birikip kurulduğu için nefes alıp-vermesini zorlaştırıyor da olabilir. 3 gün kadar günde 1 kez Sterimar Baby Deniz Suyu alıp her iki Burun Deliğine de uygulamanızı öneririm.

ugurcil

Önerdiğim bu sprey burun içini kurutmayıp nemli tutuyor aynı zamanda.

kedisever99

şöyle ki bazen kedimin nefesinin sesini duyuyorum yatış pozisyonu,uyku öncesi gibi durumlarda oluyor sonra geçiyor ama burnuna yaklaştığımda duyuyorum bazen