Yeni Mama Hk.

msfkaya

Merhalar, kedim 1yaşına girdi Hills Ton balıklı yavru kedi maması kullanıyor. Bitmek üzere aynı mamadan devam etsem sorun olur mu. kedim kısır değil

3 CEVAP

Seulaplt

1 yaşından sonraki kediler için yavru kedi maması önerilmiyor. Yavru kedilerin tüketmesi gereken yağ miktarıdır şudur budur yetişkin kedilerin tüketmesi gereken oranlar ile aynı değil. Aynı markanın yetişkin kedi maması ile devam edilebilir diye düşünüyorum.

KimJeongguk

Yavru değil yetişkin mamalara geçmelisiniz.

Yetişkin kediler için olan mamalar almalısınız Mustafa Bey. Yeni mamaya geçişte sıkıntı yaşarsanız önceki mamasıyla azar azar karıştırarak vermenizi tavsiye ederim. Yeni mamasına alışınca da yavrular için olan mamayı tamamen kesin.