Köpeğim Taşıma Tasmasını Takınca Deliyor Yardım Edin Lütfen

3 aylık dişi terrier köpeğim var.Tasmanın ipini takıp çok az çekince deliriyor.Kendini oraya buraya atıyor kurtulabilmek için.Dışarıya çıkaramıyorum sırf bu yüzden yardım edin lütfenn

3 CEVAP

bsecnl

evde tasma ipiyle dolaştırın gerekirse onla uyutun. ipi çektiğinizdede ödül maması verin

bsecnl

ayrıca 3ay dışarı çıkması için çok erken. aşıları bitmeden sakın çıkarmayın gençlik haslıgına yakalandımı kurtulması çok zor

Piskolojisi çok bozuk dışarıdan korkuyor sosyalleşmesi için çıkarmam gerekiyormuş veteriner öyle söyledi hiç çıkartmadım şimdiye kadar sadece veteriner için çıkardım