Köpeğim 2 Gündür Titriyor

Merhaba köpeğim 2 gündür ara ara titriyor.Bu normal bir şey mi?

3 CEVAP

sezerk3

Köpeğinizin evde titremesi birçok farklı sebepten kaynaklanabilir. Eğer titreme şiddetli ve devamlı bir şekilde devam ediyorsa, mutlaka bir veteriner hekime götürmeniz gerekebilir.
Nerede yaşıyorsunuz?

İstanbul Küçükçekmece'de ikamet ediyorum . Titreme hafif titremeler ve ara ara oluyor

sezerk3

Yaşadığınız bölgede olan Küçükçekmece Veteriner Kliniği ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.