Kullanan Oldu Mu

Brisebey

Bu ürünü veterinerimiz ishal olması üzerine önerdi. Kullanan var mı ne için veriliyor ve ne kadar. Yavru kedi 1 buçuk aylık daha 1 hafta oldu sahipleneli. Kakasını fotolara ekliyorum ve tükürük şeklinde de kustu sebebi ne olabilir

10 CEVAP

aslihan_e

Veteriner doz bilgisi vermedi mi neden ona sormuyorsunuz? İshal kusma eşlik ederse riskli olabilir. Enfeksiyon ihtimaline karşı test yaptırdınız mı? Kusma devam ederse mutlaka kliniğe götürün.

Brisebey

Yani şırınga da 20 miligram 0.2 yle aynı sanırım bir tarafında 20 bir tarafında 0.2 yazıyor

Brisebey

Veterinere pek güvenmiyorum o yüzden buraya yazma gereği duydum 20 ml doz olacak şekilde günde bir defa dedi bir de ne testi yapılıyor

aycylmz

20 ml mi? Genelde 1 2 ml verilir ilaçlar. 20 ml çok fazla geldi bana. Bence tekrar teyit edin veterinerinizden.

ugurcil

VERMEYİN.

LilaMiaLuna

20ml banada biraz fazla gibi geldi

HepsiPati

Bence 2ml demiştir. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Kullanmalısınız. Takip edin düzelmezse tekrar veterinere gidin,veya başka bir veterinere gidin.

Gamzecs

20 ml çok fazla

Cennet29

20 ml cok fazla. O daha bebek

stellabennett

o veterinere güvenmiyorsanız başka veterinere sormalısınız yanlış doz büyük tehlike oluşturabilir