Poşet İdrar Yapan Kedim

BambisGY

Kediler bölge işaretlemeyi idrarlarıyla yaparlar mı poşeti çok sevdi normalde asla idrarini dışarı yapmadı sevdiği için olduğunu düşündüm

4 CEVAP

Lalis

POŞET kediler için çok tehlikelidir! içindeki bir maddeden dolayı yeme eğilimindedirler poşet yiyip sürekli kusan ve bagirsaklardan atamayan birçok kedi gördüm klinikte, bir tanıdığım marketten gelince çok dikkat etmesine rağmen kedisi bir parça yemişti ve günlerce tedavi gördü benim kedimde poşet sesi duydu mu koşarak geliyor poşetleri yüksek biryere kaldırın derim.

BambisGY

@Lalis ya ben de sevdiği için oynamasına kızmadım dün tüm poşetleri topladım minnoşum üzüldü biraz ama sağlığı daha önemli

aslihan_e

Evet, özellikle yetişkin kedilerim poşete yapmaya bayılırlar ama onlar koku bırakma amacıyla yapıyorlar. Mesela kedi kumunun çuvalına yapıyorlar. Özellikle poşet çeşidi gördüklerinde yaparlar.

Lalis

@BambisGY 👍 En iyisini yapmışsınız, minnoş bulur kendine başka oynayacak şeyler💜🐈