Kedilerde Tüy Dökülmesi

Lula

MERHABA.. 1 YAŞINDAKİ KEDİMİN TÜYLERİ AŞIRI DERECEDE DÖKÜLMEYE BAŞLADI. TÜY DÖKÜLMESİNİ NASIL ENGELLEYEBİLİRİM .

7 CEVAP

deniz_berkan

mevsim geçişlerinde - yavruluktan ergenliğe geçişlerde mutlaka bir tüy değişimi olur. bunların dışındada stresten döküm yaparlar .. kedinizi sık sık tarayın . ben ek olarak dr. clauders hair & skin sıvı olarak gün aşırı 2-3 damla suyuna damlatıyorum ve somon tabletlerinden günde 1 adet veriyorum. gayet saglıklı tüyleri var ama tabiki tüyleri tamamen yoketmiyor enazından daha az seviyeye getiriyor bize yarıyor ...

Lula

Teşekkür ederim cevabınız için , deneyeceğim :)

deniz_berkan

ne yapacaklar pet kuaföründe

patidostum34

pet kuaforu ziyaret edin

mevsimsel döküntüdür, ben de kendi kedimde bir süredir yaşıyorum aynı sorunu, normalden daha çok dökülmeye başlaı, her gün taramaya özen gösterin,

Osubusu

Dönem dönem çoğalıyor dökülmeler, düzenli tararsanız gerçekten faydasını görürsünüz.

pisicikpisicik

kliniklerden alacağınız kaliteli mama yedirin ve sabah akşam tarayın