36 Günlük Kedi Mama Yiyebilir Mi

ebrar010

Arkadaşımın kedisi 36 günlük mama yemiyor. Hangi mamadan almalıyız ya da ne yapmalıyız yardımcı olursanız çok sevinirim

6 CEVAP

ugurcil

Gimcat Kitten Konverve Yaş Mama ile kuru Kitten manayı ezip içine karıştırın alışma aşaması için. ROYAL Canin Kitten taneleri küçük. Sağlıcakla

Emirrckr

Mutlaka Kitten mama almalısınız.
Henüz küçük olduğu için dişleri büyük mamaları kırmakta zorlanabilir.
Kitten mamaların taneleri küçük oluyor,rahat yiyorlar.
Royal Canin'in veya N&D'nin Kitten mamalarını tavsiye ederim.
Bütçemi aşmaz derseniz Acana First Feast veya Orijen Kitten'da alabilirsiniz size kalmış :)
Eğer Kitten mamayı da reddederse yaş mamayla karıştırarak vermeyi deneyin.

salihaondag8

Kediniz daha yavru ve gelişim aşamasında olduğu için yavru mamayı rahatlıkla yer yavru maması tercih edin sevdiği aromada ve ona iyi gelecek mamayı zamanla bulur ve devam edersiniz inşallah ilk başlarda yaş ve kuru karışık verin bir süre daha sonra kuru mama miktarını artırıp gün geçtikçe yaş mamayı daha az koyun ve boyleikle alıştıktan sonra direk kuru mama verirsiniz yaş mamayida haftada bir iki tek başına verirsiniz alistiktan sonra karışık vermenize gerek yok saten inşallah alışma sürecini sorunsuz atlatirsiniz umarım faydam olmuştur 🤗benim bildiklerim bu kadar direk kuru mama vermeyin değilse zor alışır biraz

ebrar010

Çok teşekkür ederim

ebrar010

Ne kadar süre böyle vermeliyim

ebrar010

Çok teşekkür ederiim