Elimde Yeni 8 Kilo Advance Gastro Mama

Ozlemcakil

●biktiniz ayni yazidan amane yapiyim:) alerjik ve kabiz kizima 4 gundur vetin siddetli israriyla advance gastro mama aldim , vet sensitiv alerjiye de iyi gelir dedi ama olmadi , diskisi hemen normale döndu kabizdan karni sis kizim mutlu karni iniverdi tüyleri pamuk oldu ama alerjiye etkisi olmadi virbac yada vetlife hipo mama alicam , elimdekini degerlendirme istiyorum

10 CEVAP

Ahudr

Ben sanmiyorum benimkilerde de alerji var ama biri normal yapiyor digeride uzun zamandir sivi halde yapiyor

Ahudr

Su tuketimine dikkat et bence iciyor mu hatta garantiya al sabah ve aksam siringayla bir kac kez su ver bakalim belki suyu az tuketiyordur

huqi

Keşke en azından 8 kilo almasaydınız denemek için en azından 2 kg alsaydınız. Advance ile iletişime geçin kedinize iyi gelmedi sonuçta belki iade gibi bir durum olabilir. Bu arada benim de alerjik kedim genelde kabız oluyordu çünkü hiçbir dişi yok mamayı yutarak yiyor. Vet life ilk başta ishal yaptı ama şu an kakası da genelde yumuşak ishal değil kabızda değil. Baya iyi geldi bu mama kızıma sizinki de kabızlık çekiyorsa tavsiye ederim. Brit care iyi geliyorken nasıl sonradan kaşıntı yaptı ya? Başka bir şey mi yedi yaş mama falan, bir de kaşıntısı için antihistaminik iğne vurdurun birazda olsa rahatlar.

Ozlemcakil

@huqi seni o kadar iyi anliyorum ki 2kilo almadim benimki homini girtlak vette cok israr edince yurtdisi yorumlari da iyiydi ama hipo🙈ben saf gibi sensitive de olur demesine inandim olmuyormus ama dediginibyapip kendi sitesiyle de iletisime geciyim pazartesi mamayi da kizimi da goturup bu ne diyecegim zaten cok sinirli ve uzgunum igneler yoruyor diye artik zyrtec var ondan verdim bugun yine:)

Ozlemcakil

@huqi ben allerjiyle kabizlik baglantisina hala inaniyorum a rada ,çunku brtin sonunda kabiz oldu bunye alisti diye dusundum sonrada alerjibtekrar basladi:(

huqi

Benim kedim alerjik değilkende kabızdı dediğim gibi dişlerinden dolayı mamaları yutuyor. Su içimine dikkat ediyorum ve bu mama'dan sonra kabızlığı gitti. Alerji ile kabızlık arasında bir bağlantı var mı bilemiyorum.

Ozlemcakil

Suyu 🧿cok seviyor evde 3 yerde suyu var gundeb3 buyuk kocaman top cis kumu topluyorum:)

Ahudr

Bu arada advance sensitive icerisinde de tahil var diye biliyorum yanlis hatirlamiyorsam kontrol edersin alerjiye etki etmediyse tahil alerjisi olabilir belkide tahilsiz mama denemis miydin.Ben de simdi meranin sensitive olanini veriyorum yarim paket kullanip begenmediler diye rafa kaldirmistim o aradada kisa sure icinde yine bir cok mama denedim ama yok yine en iyisi mera bence az da yeseler bir sure bunu kullanmalari icin zorlayacagim uzun vadede alerjiye etkisini paylasirim tekrar.Sizin kızın kabizligi icin de biraz organik zeytinyağı, limonsuz ve tuzsuz zeytin haftada 3 tane ve simbiyotik denemenizi oneririm

Ozlemcakil

Dün vetime gidip sitem edicektim ama kizim duzeldi pamuk gibi oldu mama yaradi 🧿🧿🧿zaten homini girtlak bayildi begendi tüyleri pamuk gozleri gecti kulaklari yaraydi ama kasimiyor gastro mama alerjiye de iyi geldi ama sensitive de yaziyor zaten 8.gun bugun findigim kendine geldi💖

huqi

İyi gelmesine çok sevindim, kediniz içinde değişiklik olmuş hem aynı mamadan sıkılıyorlar🤓