Kedi Biyik Ucunun Kirilmasi

Gamzekarakaya

Merhabalar benim kedimin biyik uclari gorsde goruldugu sekilde kirilmis sebebi ne olabilir

4 CEVAP

Cakeyta

Vitamin eksikliginden dolayi biyiklarin kirilabilecegini okumustum. Belki multivitamin kullanmayi deneyebilirsiniz

FFECEE

Dönem dönem kedilerin bıyıkları dökülür ve yenilenir,ve de kedinizin yatışıda uyuma şeklide kırabilir bıyıklarını benim kedimdede oluyor çünkü

HaydutveNazli

Benim oglumun da oluyor arada, yatma sekli sebepli oldugunu dusunuyorum

Gamzekarakaya

Tesekkuler