Kedimin Kulağı Böyle Kırmızı

Semra26

Kedimin kulağı böyle kıpkırmızı resimde pembe gibi çıkmış ama daha koyu nedeni nedir bilen yardımcı olabilir mi acaba

3 CEVAP

Sueda1234

Mantar galiba çok kaşınıyor mu

Semra26

Evet kaşıyor sürekli

ugurcil

Geçmiş olsun.
Pamuğa bir miktar baticon döküp içini silebilirsiniz. Terramycin kremi de ince bir tabaka halinde uç kısımlara sürebilirsiniz içine yakın olmamak şartıyla.
Albino kediler hassastır, alerji olmuş olabilir mi yediği bir şeyden ya da deterjandan?
Lafı açılmışken Yumoş deterjanı hiçbir kedi sevmiyor. Viking sensitive olanını seviyorlar, vanilya hoşlarına gidiyor sanırım.