Acil Yardım ? Dünden Bugüne Kadar Sarı Gibi Köpüklü Kusma Var Ve Halsiz Sebepleri Ne Olabilir Acaba

Kustuğunda katı birsey yok sıvı sarımsı kopuklu 3-4 kere ara ara yaptı bunu ve biraz halsizlik durgunluk var sebebi sizce ne olabilir ? Ve kustugunu yaladığınıda farkettim gittigim veteriner hayvanda bisey yoksa bile var diyen kisiler maddi dusunce acisindan kime guvenecez sorun ne cozemedim ?

7 CEVAP

akitalove

Kanli ishali var mı ?

akitalove

Ve birde ne zaman en son yemegini yedi herhangi birseye alerjisi var mı

Tamam peki sağolun tesekkurler

Kanlı isali yok dışkı normal yok biseye alerjisi mama veriyoruz arada isine gelirse yiyor yemedigi zaman kemik ayarliyoruz sabah yedi biraz

akitalove

Kemikten dolayi olabilir tavuk kemigimiydi ?

Evet aynen

akitalove

Ondan olabilir tekrar vermeyin bizimkindede ayni sorunu yasadik cunku uzun sure surerse bu durum veterinere gosterin