Tırmalama Tahtasına Alıştırmak

arinkacmaz

2 aylık bir kediyi nasıl tırmalama tahatasına alışabilir

2 CEVAP

MinelG

Kedinizin patilerini alıp tırmalama tahtasına yavaşça sürtün.Başka bir yeri tırmalamaya kalkarsa hemen tırmalama tahtasına yönlendirin zamanla alışacaktır:)

Sutunannesi

Tahtayı almadan önce başka bir yeri tırmalamadıysa alışır ama önceleri tırmalama ihtiyacını başka yerde giderdiyse ne yaparsanız yapın yine arada kaçıp orayı tırmalamaya aylar geçse dahi devam edecektir :)) inatçı cadılsr bizimki 8,9 ay geçti nerdeyse hala aynı yeri gidip tırmalar.