Yavru Kedi Sıvı Tüketimi

melike-G

iki tane oldukça hareketli 1.5 aylık kedim var ^^ sabah biri tuvaletini yaparken çokça mıyavlıyordu benden sonra su içmiş ama az. sıvı tüketimi için ne vermeliyim suyla karıştırılmış light süt,kemik suyu vb.

2 CEVAP

gunosari

Yaş mama veriyorsanız onu sulandırabilirsiniz.Biz öyle kandırıypruz içiyorlar.

Alika

Suyu oyun haline getirip içirebilirsiniz. Benim kedilerim de çok su içmezlerdi. Taze su imiş dertleri. Hergün çeşme açmaktan kurtulmak adına su pınarı almıştım 2 sene önce. Şuan 2 kedi neredeyse 2 günde 3.5 litre suyu bitirmekteler.