Kedim Sürekli Titriyor

Lilyyyy6

Kedim sürekli titriyor napmam gerek uyurken de bötle anlamadım

5 CEVAP

Xxbusraxxxx

Bazen uyku esnasında rüya görüyor olabilirler. Ama normal zamanda da yapıyorsa üşüyor olabilir veya zehirlenme olabilir veteriner hekime danışın

Lilyyyy6

Normalde de oluyo üşüdüğünü zannetmiyorum zehirlenme de sanmıyorum sürekli aynı şeyleri yiyor mama yaş mama arada nadir de olsa tavuk falan veriyorum da

marizort

sahiplendiginizden beri titriyor mu hiç durmadan? hasta olabilir, hatta sürekli bir durumsa nörolojik bir durum olabilir. normal bir şey degil surekli titremesi veterinere gitmenizi oneririm.

Ahraz

Kanında enfeksiyon olabilir. Oda üşüme yapar.titreme yapar.yavru olduğu için üşüyebilir .

Ahraz

Kanında enfeksiyon olabilir. Oda üşüme yapar.titreme yapar.yavru olduğu için üşüyebilir .