Oralade Rf Support 330 Ml

Petlife90

Merhaba,

Oralade RF Support 330 ML bulmam gerekiyor. Veterinerinde bu üründen olan var mı?

Teşekkür ederim.

2 CEVAP

Petlife90

Yardımcı olabilecek birisi yok mu? Ürünün toptancısını biliyorum. Fakat bireysel satış yapmıyorlar. Veteriner hekim arkadaşlardan yardımcı olmak isteyen olur mu? Üstüne karını falan alabilir, hiç sorun değil. Şu an bu ürüne ihtiyacımız var. Veteriner hekimin tek yapması gereken siteye kayıt olmak ve sipariş vermek olacak.

Yavrumuzu 2 sene önce sokakta araba kazasında can çekişirken bulmuştuk. İyileşti fakat hem gözü görmüyor hem de böbrek hastası olarak devam ediyor, 2 senedir yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Şu an durumu iyi maşallah ama bu ürüne ihtiyacımız var. Yardımcı olan olursa seviniriz.

aycylmz

Kendi veterinerinizden rica etseniz daha kolay olur sanki.