Çiftleştirmek

Dişi kediler en erken ne zaman çiftleştirilebilir kedim çok zor durumda

7 CEVAP

hera41

Kedinize eş bulamadıysanız kedim british sarman kırması yavrulara bakamayacak isenizde ben hepsine bakmaya hazırım

@hera41 Teklifiniz için teşekkürler yavrulara seve seve bakardım ama kısırlaştırmak en iyisi olacak sanırım

Bilgeylmz

Onun için ideal bir yaş sorun görmüyorum. Bizim kedimiz 10 aylık veteriner çiftleşebilir dedi ama daha kızgınlık dönemine girmedi.

eltarcin

Yavrulara iyi koşullarda bakılıp, sahiplendirme işi önceden ayarlanırsa kısırlaştırmaya karşıyım. (Bunu çiftleştirme için söyledim) Benim görüşüm hem çiftleştirmemek, hemde kısırlaştırmamaktan yana.

Bilgeylmz

En az 12 aylık olması gerekiyor yani 1 yaşında. Eğer çiftleştirecekseniz, çiftleştireceğiniz kediyi hemen bulmalı ve kedileri tanıştırmalısınız.

Kedim 1 hafta sonra 12 aylık olacak dişi olmasına rağmen her yere çişini yapmaya başladı veteriner 14 aylık olması gerektiğini söyledi çok kararsızım

akitalove

En saglıklı ciftleşme yaşı 1 bucuk 2 yaş