Kedimin Kulak Arkasi Ve Boyun Kısmı Aşırı Kaşıntı Var Yara Yapıyor. Veteriner Hekim Cozum Bulamadi

Zahide0606

Kedimi kulak arkası ve boyun kısmında aşırı kaşıntılar var bu kaşıntılar nedeniyle kedim arka patileriyle boyun kısmını yara yapıyor kanatıyor bu duruma çözüm bulamadık veteriner hekim Malatya bölgesindeyim sadece bir tane var o da stres kökenli olduğunu söyledi fakat geçmedi

7 CEVAP

ugurcil

Burnundan rahat nefes alabiliyor mu? Solunumunda sıkıntı varsa ağrı kulağa vurur, boğazına da.
Kızarıklık var mı yok mu ağzını açabilirseniz kontrol edin boğazını.

Ozlemcakil

Bizde boyle basladik allerji oldugunu ogrendik mamasi ne tavuk lu mu? Evde tavuk yumurta filan veriyormusunuz ? Biz verdik allerji belasina bulastik 🥺

Zahide0606

Mama Royal canin hairball hayır tavuk yumurta vermiyorum

Zahide0606

Ağız ve nefeste sorun yok. Yara kızarık drgil kanlı yara yapıyor. Temel neden kaşıntı

Zahide0606

Ağız ve nefeste sorun yok. Yara kızarık drgil kanlı yara yapıyor. Temel neden kaşıntı

Zahide0606

Ağız ve nefeste sorun yok. Yara kızarık drgil kanlı yara yapıyor. Temel neden kaşıntı

kulakuyuzu

Kulağın içine baktırdınız mı kulak uyuzu olabilir