Sarikantoron Yaği Ve Kekik Suyu Kullanan Var Mi

Ozlemcakil

Lütfen 🙏gercekten kullanip sonuç alanlar yada ise yaramadi diyenler cevaplasin
Sari kantaron yaği ve top kekik suyu yaziyir heryerde ama gercenten kullanip az cok ise yarayan yada yaramadi diyen var mi? Baska forumlarda yazanlara guvenemedim sadece yazmis olmakbicin yazilanbyorumlar o kadar belli ki , findigima bide onu yapip iyice sinir olsun istemedim
Tecrubesi olan varsa paylasirsa sevinirim

8 CEVAP

dilanbulent

Kantaron yağı şifa kaynağı bir yağdır. Özellikle yanıklarda ve yaralarda kullanılıyor. Benim kedimin tırnağı yara olduğunda veterinerime sordum, kedilerde de kullanılabildiğini söyledi. Çok şükür çok kısa bir süre içinde iyileşti yarası. Yani kaşıntıya bir şey diyemem ama bir yara varsa sürebilirsiniz.

Gamzeoa

Merhaba ne için kullanacaksınız onu yazmamışsınız

Lilibeth

Kaşıntı yara mantardan dolayı mı

ugurcil

Geçmiş olsun.
Kaşınan yerler neresi?
Kekik suyu yağı kadar olmasa da keskindir. Kantoran yağı yakmaz mı? Bana mantıklı gelmiyor. Tropikal içerikli kremler öneriliyor İnternette.

Minminik

Kantaron yagini bilerek kullanmak lazim denilen gibi yakar tamamen uyuz olmus bir kopegi sadece kantoran yagi ile kurtarildigina sahit oldum ama oranlari bilmeden danismadan kullanmayin

Ozlemcakil

Cok tesekkur ederim @Minminik🙏

Ozlemcakil

Kasinti yara 🥺

Ozlemcakil

2 farkli vete gidiyorum ben emin olamazsam kimse mantar demedi 🥴ama kasinti alerjiden ara ara nuksediyor evde zytec ilac var zorda kalirsam 4/1ini kirik azicik veriyorum geciyor ama kulaginivyara yapti enfeksiyon olmasin diye zaten crystalinle hergun 2 kere siliyorum findigimin kulagininbicini koklayip duruyorum enfeksiyor var mi diye🥺
Ikisini de deneyeyim o zaman yalasa bisey olmaz herhalde:)