Instinct Yaş Mama Bulamama Sorunu

ursaminor

Arkadaşlar, instinct yaş mama stoklarda bulamıyorum hiçbir yerde (somonlu hariç). Zaten hep balık yemesin diye diğerlerini tercih ediyordum, somonlu var ama diğerleri yok.
İşin garibi, Instinct Türkiye distribütörünün de (pati şarküteri) sitesi kapanmış, ulaşılamıyor.
Sizin aldığınız (********* dışında) başka bir site var mı instinct yaş mamaları?

4 CEVAP

aleyn

ben mail atmıştım siteye (*********) dist. değişmiş o yuzden bi süre tedarik sorunu yaşıyorlarmış, siteyi takip edin dediler..

aleyn

bu arada aynen ben de zaten balıklı yiyor sürekli diye alıyordum, bilseydim stok yapardım:(

gunosari

Bizde *********dan alıyoruz kuzu etli de yok.Sadece tavşan etlisi var.Bizde aradık stokların yenileneceğini söylediler.Onun yerine Animonda alabilirsiniz.

ursaminor

Normalde schesir veriyorum ben zaten ona her gün.
Animondanın yalnızca ocean serisini beğeniyorum. Ve doğal olarak onlar da balıklı :D