Kedilerin Çok Sevdiği Asla Hayır Diyemediği Yaş Mama Hangisi?

Seyma6390

Kedilerin asla hayır diyemediği çok severek yediği yaş mama hangisi matka yazabilir misiniz?

17 CEVAP

irmtnc3

Yazılan markaların hepsinde maalesef şeker var Şeker bağımlılık yapar ve uzun süreli kullanımda fazlaca tüy dökümüne sebep olur şeker tadını alan kedi diğer şekersiz mamaları reddeder o yüzden bence hiç tattırmayın Eğer bütçeniz yetiyorsa ve haftada 1 veriyorsanız verdiğiniz şeysin içerik olarak da tat olarak da güzel olmasına dikkat edin o yüzden schesir markasını önerebilirim tüm çeşitlerini benim seçici kedim bile yedi Bir de gimcat shiny cat jölesiz olanlar Jöleler de maalesef fazlaca zararlı

MHALIL

Acana, Nutri, Nd, Naturea, Mera ve Schesir bunlar kaliteli ve olabildiğince sağlıklı mamalar. Bozita, Me-o ve Animonda Carny de düşünülebilir.

forbs

Royal canin diyorum

Coconutbey

Felicia felix royal canin

Dann

Bir süredir tazekonserve markasını kullanıyorum çok memnunum.

ugurcil

ahsenaise
Tavuk ve ciğerin zararlarından bi'habersiniz sanırım. Ciğer kedilerin ömründen alıp götürüyor. Tavuklar antibiyotik verilerek yetiştiriliyor. Uzak durmanızı öneririm.

GeceFanzini

Schesir suda pişirilmiş serisi.. hem çok sağlıklı, hem de kedilerim senelerdir onu yiyorlar..

HaydutveNazli

Nd nin deniz urunleri barindiran bur yas mamasi var gercekten guzel icinde butun halde karides pirinc vardi

Seyma6390

Nasıl da hazırsınız yargılamaya eleştirmeye hemen. Bu ne kendini bilmezlik yahu. Kedim ameliyattan çıktı vet ilk önce yaş mama vermemi söyledi bu yüzden soruyorum. Neden bu kadar nefret dolusunuz anlamıyorum.

Minminik

Gourmet yemedi vets plus yemedi
Acana ve nutri yedi ama parcali etli degil ezilmis olandan

lydnova

brnimki acananın somonlusunu açlıktan çıkmış gibi yedi düşünebilirsiniz ama kuzuluyu sevmedi koklayıp gitti aklınızda bulunsun

lydnova

brnimki acananın somonlusunu açlıktan çıkmış gibi yedi düşünebilirsiniz ama kuzuluyu sevmedi koklayıp gitti aklınızda bulunsun

simbakedi

aşırı mı sağlıklı hayır ama proplan kitten yaş mamayı sevmeyen kedi görmedim şu ana kadar. püre şeklinde olduğu için kuru mamayla da karıştırması kolay, miktarı da fazla geliyor yani ben kedime onu veriyorum nd zamlarından sonra. nd de içerik olarak güzel ama çok pahalı artık. haşlanmış tavuk vs daha iyi bence ama yaş mama da ayrı seviliyor, benim denediğim de proplan. baby kitten ile kittenı baya benziyor ikisi de gayet güzel

Seyma6390

Marka?

AhsenAise

Haşlanmış tavuk,kendi suyuyla pisirilmis ciğer,buğulama balık