Kedimde Pire Var

nilayduru34

Kedimde pire var 15 gün önce veterinerden damla almıştım bütün pireler ölmüştü şimdi tekrardan gördüm yine piresi var bu pirelerden kurtulmanın kalıcı bir çözümü yok mu

4 CEVAP

Lalis

@Palyaco o tasmaları hiç denemedim 8 ay boyunca etkili olan bir ilaç solunum yoluyla kedilere ne gibi zararlar verebilir diye düşündüm mutlaka veterinere soracağım.👍

Cennet29

Tasma asla önermem. Komaya giren bir sürü hayvan var bu tasmalar yüzünden

Lalis

Dış parazit ilaçları 2 ya da 3 ay etkilidir, pireler kedinizin kanını emdikçe ölürler, yapmazsınız da yine de söyliyim sakın ilacı tekrarlamayın ağır gelir hayvana çok zarar verir.Merak etmeyin kalmazlar vücudunda o gördüklerinizin de ölü olma ihtimalleri yüksek, pire tarakları var sık dişli onlarla tararsanız bir bezin üzerinde döküleceklerdir.

Palyaco

Tek çaresi Bayern tasmadir 8 ay etkili