Kedi Maması

BanuYuzgec

Merhabalar 7 aylık kedime yaş mama alırken yavru kediler için olanını bulmakta zorlanıyorum yetişkin kedi maması yedirsem sorun olur mu

5 CEVAP

dollfacepersian

Yaş mamada yetişkin,yavru ayrımı çok gereksiz bence. Çünkü genellikle çoğu yaş mamanin taneleri hem yavru hem yetişkin kediler için gayet uygun. İçerikleri ise aynı. Kuru mama gibi daha yüksek miktarda vitamin vs. gibi farklılıkları yok. Çoğu markanın yavru kedi için özel yaş maması yok bu yüzden. Ayrıca 7 aylık bir kedi için böyle bir şey düşünmenize hiç gerek yok, rahatlıkla verebilirsiniz bence. Marka olarak Schesir, İnstinct, Gimcat, Animonda Carny, Naturea,Sapphere tavsiye ederim

Pek zararı olmaz ama yemekte ve sindirmekte zorlanabilir belki.

BanuYuzgec

Teşekkürler

dilex

Gimcat kitten var,oneririm ton balikli

BanuYuzgec

Teşekkür ederim.