Ya Arkadaslar Benim Kedim Cok Kucuk Bir Cisim Yuttu Fasülyeden Bir Tık Daha Kücük Ne Yapmaliyim

Anket

Bence veterinere götür
(13 oy)
Veterinere götürme kendi atar
(0 oy)
Birşey olmaz
(0 oy)
Ölür
(0 oy)
Toplam (13 oy)

Veterinere götürüyümmü yoksa cisim kucuk oldugu icin kedi kendisi atarmi dışkısıyla (kedim 5 aylık)

4 CEVAP

OnurSoft

Şaka gibi soru gerçekten sanki gırgır yapmak istermiscesine pes yani

AyseMia

Ölür nedir ya, ne kadar kolay yazabilmişsiniz su kelimeyi. Cidden pes. Kedicikler kimlerin ellerinde kafayı yememek elde değil! 🤦🏻‍♀️

Lalis

Veterinere götürmeniz gerekir röntgenle nerede olduğuna bakılır eğer bagirsağa geçtiyse dışkıyla atar ancak bağırsak yoluna girmediyse sıkıntı yaratır kusma ilk belirtisidir.Kusmaya çalışırken cisim akciğerlere kaçabilir.Felaket senaryosu yazmak istemem ama bunlar gerçekler, cismin küçük ya da büyük olmasından çok vücuda yabancı bir madde olması vücudun tepkilerine sebep olur.

Tamam zaten götürdük rontgenle baktılar cismi kendisi dışarı atmış dışkısıyla Allah'a şükür şuan iyi ;)