Mama Konusunda Yardım

Fingolfin

Kedim 1 Mayısta doğum yaptı. Bunun üzerine veterinerim yavru kedi mamasına geçmem gerektiğini söyledi. ProPlan Tavuklu kullanıyorum ama meme çevresinde oluşan rahatsızlığı için tavukluyla değil bir deniz ürünü ile beslemem gerektiğini söyledi. Fiyatı olarak da uygun olan, içeriği deniz ürünü olan bir yavru kedi maması önerir misiniz? Çok teşekkür ederim.

5 CEVAP

elahhhh

nd, proplan, hills iyidir. sonrasında veteriner hastalık tedavisi ücreti ile kat katını çıkarırsınız ucuz mama alırsanız. iyi günler ❤️

Ozlemcakil

Proplan somonlusu

Lalis

Hills Tuna balıklı yavru kedi mamasını biliyorum burada yazan arkadaşlardan, Proplan dediğiniz için aşağı yukarı fiyat yakın bir mama sanırım hillsle ikisi, bir araştırın isterseniz.

elahhhh

nd, proplan, hills iyidir. sonrasında veteriner hastalık tedavisi ücreti ile kat katını çıkarırsınız ucuz mama alırsanız. iyi günler ❤️

Ahraz

Trendline kedi mamasida güzeldir.kendi kedim ve mahalledeki bütün kediler severek tuketti