Kedim Temiz Su İçmiyor

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedimin suyunu değiştirdiğim gün ilk 2 gün az az içiyor sonra bir sürü içmeye başlıyor. Kedimin ev içinde iki tane suyu var ikiside sevdiği yerlerde ama kedim özellikle sürekli temiz olan suyu içmiyor sizce neden kedim temiz suyu değilde 1-2 veya 3 gün beklemiş suları çok daha fazla içiyor?

11 CEVAP

LilaMiaLuna

Aa yok siz hala anlamadınız. Diyorumki bir suyunu hergün değiştiriyorum birinide 2 günde bir değiştiriyorum kedim her zaman çokça 2 günde 1 değiştirdiğimden içiyor niçin hergün değiştirdiğimi içmiyor diye soruyorum @ugurcil

Cennet29

@ugurcil neden bu kdar kabasınız benim geçenlerde açtığım bi başlığada aynı şekilde bilip bilmeden yargılayıcı şeyler yazmıştınız. Yani bura stres atma yeriniz mi nedir 😂

ugurcil

2-3 gün bekleyen su kokar, neden bekletiyorsunuz o kadar? Her gün taze su vermeli ve su kabını da yıkamalısınız mutlaka.
SU MAMADAN ÖNCELİKLİDİR

LilaMiaLuna

Anlatamadım galiba, kedimin 2 tane su kabı var biri temiz bir 2 gün değiştirilmemiş kedim özellikle değiştirmediğim suyu içiyor @ugurcil

Lalis

İki su kabı farklı mı belki o içtiğindekinin kabını daha çok seviyordur. Bardakla su koymayı deneyin kediler bardaktan içmeye bayılır

LilaMiaLuna

@Lalis yok iki kabı da aynı

Cakeyta

Benim sokakta besledigim kedilerim de her gun tertemiz su koymama ragmen cogu zaman yagmur suyu vs icmeyi tercih ediyor. ben onune gecemiyorum surekli kontrol edemeyecegim icin , ama size su pinari tavsiye edebilirim eger almak isterseniz

zey940

Kabı bir şeyle yıkıyorsanız kokusundan rahatsız oluyordur belki deterjan vs.

ugurcil

Yok yok anladım siz anlamamışsınız pislikten içmediğini ya da pislikten içmek zorunda kaldığını. Hangisi daha pisse birbirinden artık.

ugurcil

Kediye sorsanız daha hızlı cevap verirdi dkdkd =)

ugurcil

cennet29
istediğiniz şekilde yorumlayabilirsiniz.
problem yok.