Köpegim Kızanda Ve Devamlı Uluyor Aglıyor

Yelda09

Merhabalar evimde ılı tane bır dışı bır erkek kardes olan dogo Arjantin var dısı kanaması geldı kızanda erkek köpegım asla rahat vermıyor ayrı tuttum zammda kapıları kemırıyor devamlı aglıyor uluyor yemıyor hıc bısey devamlı yuruyuse cıkarıyorum yorulması ıcın ama malesef yıne baslıyor napmalıyım kardes oldukları ıcon ve tam yaslarına gırmedıklerı ıcın cıftlesmeleri asla saglıklı degıl...

2 CEVAP

simbakedi

kısırlaştırmanız için engel mi var?

Yelda09

Daha önceki köpegım operasyon sonrası öldüğü için ıstemıyorum