Acıl Yardım Proplan Veterıner Serısı

Ahudr

Merhaba
Resimde ekledigim somonlu mamayi kullanan oldu mu daha önce bir iki gun verdim ve kedilerimden birinin aksam kumu kazip idrar yapamadigini gordum boyle bir sey yasayan oldu mu

9 CEVAP

simbakedi

1-2 günlük mamadan böyle bir şey olmaz diye düşünüyorum, ayrıca idrar sorunlarının ilk sebebi genelde su tüketimidir. kedinizi veterinere götürmenizi öneririm bir an önce.

ugurcil

Pro Plan'ın yaş mamalarına güvenim sıfır açıkçası.
Pandemiden önce ambalajları aynı kalsa da Rusça yazan etiketli ürünler kesinlikle değişime uğramış. Eski ürünlerden zaten yok piyasada artık.
Nestle'nin Gourmet mamaları için de geçerli bu yazdıklarım. Kediler farkı hemen anlıyor neyse ki.
Kısırlaştırlmış kediler için olan yeşil renkli konserveyi çok seven kedim yemedi ve kapağı bir süre açık kalsa da hemen kararmaya başlamıştı.
Bu ürünler şeker de içeriyor. Uzak durmanızı tavsiye ederim.
Gimcat ve Nutri Konserveler şeker içermiyor, bilginize.

Realbadvroken

Bu markayı aylarca kullandık kedimde çeşitli rahatsızlıklar çıktı mamadanda kaynaklı olabilir diye düşünüyorum acayip yağlı bı mama ve kedinizi bir an önce veterinere götürmenizi öneririm idrar yolunda tıkanıklık olabilir

Ozlemcakil

Yaş mama vermiyorum ben kizlarim en fazla 5 defa yediler, biri 3 digeri 1.5 yasinda

deniznergis

idrar sorunu yaşadıgımız için proplan veteriner serisinin yaş mamasını kullanıyoruz kötü kokmasına rağmen işe yarıyor proplan mamalar bol sulu veriyoruz

Ahudr

Veterine goturdum dunden beri idrar yapmamasina ragmen idrar kesesi bos dendi sadece sindirim sorunu varmis 4 5 tane igne bitane de serum yaptilar karin bolgesi de sisti ve hala idrar yapmadj anlamadim ben bu isi vallahi

kedibabasi66

Zararını gördüysen kullanmayı bırakacaksın. İlla birilerinin daha zarar görmesi gerekmiyor.

Realbadvroken

Bu markayı aylarca kullandık kedimde çeşitli rahatsızlıklar çıktı mamadanda kaynaklı olabilir diye düşünüyorum acayip yağlı bı mama ve kedinizi bir an önce veterinere götürmenizi öneririm idrar yolunda tıkanıklık olabilir

Ahudr

Realbadvroken bu başlık eski kedibabasi arkadasimiz can sıkıntısından altina yorum yapmış ben hemen mamayı biraktım zaten sıkıntı yok.Tesekkurler