Sokaktaki Kedi İçin Mama

merhabalar,
apartmanın etrafında dolaşan bir kedi kaç zamandır. kendini sevdiriyor insanlara alışkın. dün apartmanın içine girdi. peşimden geldi.evime kadar girdi. lokum baya tısladı. :) kıyamadım kedimin mamasında verdim. her zaman veremem tabi. nd kullanıyoruz. kedime anca yetiyor.o kadar da bütçem yok zaten.
ben bu kedi için uygun mama almak dışarda beslemek istiyorum. sizce hangi mamayı almalıyım. uygun olsun lütfen. bi de hangi çeşit olmalı. kısır mı bilmiyorum. yavru değil sanırım. gerçi benim kedimden küçük duruyor. yavru da olabilir. yetişkin mama alsam sorun olur mu yavruya veya kısır kediye.

12 CEVAP

salihaondag8

Sokakta birçok kedi bakıyorum benimde maddi durumum yok çok seçiciler ve tek tavuklu mama yiyorlar onun için size önerim enjoy yetişkin tavuklu mama yada econature tavuklu yetişkin mama severek yediler herhnagi sağlık sorinu olmadı deneyebilirsiniz birçok çeşidi ve aroması var kedinizin seveceği aromayi deneyip görürsünüz benimde bütçem yok o yüzden bu mamalar uygun fiyatlı güzel içerikli ve kalitlei sokkak kedileri için iyi mamalar onun harici lavital bir tık pahalı olanlar bonacibo felicia reflex mito micho trendline hepsi deneyip memnun kaldığım sıkıntı yaşamadığım markalar bütçenize göre seçim inşallah umarım faydam olmuştur en düşük bütçeli güzel içerikli kaliteli bir mamada cool Cat benimkiler yediler ama çok severek değil ama oda baya uygun belki sever bir deneyin isterseniz yine çeşidi var 🤗

LilaMiaLuna

Ben reflex kitten alıyorum çok severek tüketiyorlar.

HaydutveNazli

*********dan alabilirseniz iyi olur sonucta diger mamalardan biraz daha iyi

HaydutveNazli

*********dan alabilirseniz iyi olur sonucta diger mamalardan biraz daha iyi

HaydutveNazli

Bonacibo ya da micho demek istedim ☺️

Lalis

Şu anda Enjoy tavuklu mama alıyorum sokak kedilerim için petshoptan, tavuk alerjileri yok Allah'tan hiçbirinin

Cennet29

Bonacibo güzel bir seçenek. Temiz.mama.cm dan alablirsiniz. Orda yaş mamalarda uygun

@cennet29 bakıcam teşekkürler

05tuba

@Lokumunannesi00

Milo Tavuk Etli Kedi Maması 10 kg
https://www.***********.com/milo-tavuk-etli-kedi-mamasi-10-kg-p-PTMD-0030?magaza=********&url_src=and-product-detail

Ben senelerdir bu ürünü alıyorum bahçe kedilerime tavsiye ederim

stellabennett

Bonacibo önerildiğini duydum onun dışında Mystic olabilir ama fiyatı azıcık fazla

HisaNur

Bende tüm çevre kedi köpek ve kuşlarla ilgileniyorum bizim oldugumuz sitede en az 50 kedi var ve bunlarin cogu dogum yapti daha yapacak olanlar var ben ve bir tanidigimiz var biz beraber bakiyoruz o herhafta kedilere ciger yapar ben her hafte kedilere yaş mama veririm o ayda 30 kilo kuru mama alır bende 15 kilo kuru mama alırım ben petshopa diyorum sokak kedileri için mama almaya geldim onlarda ben 15 kilo alinca onlarda bana 15 paket yas mama veriyorlarda internette indirime düştüğu gibi kuru yaş farketmez mama depoluyoruz tek kediler icin değil kopek ve kuşlar içinde ayni şekil zaten ben yaralı bir kedi gorsem veterinerime götürürüm herkes yardimci olur

HisaNur

Bende tüm çevre kedi köpek ve kuşlarla ilgileniyorum bizim oldugumuz sitede en az 50 kedi var ve bunlarin cogu dogum yapti daha yapacak olanlar var ben ve bir tanidigimiz var biz beraber bakiyoruz o herhafta kedilere ciger yapar ben her hafte kedilere yaş mama veririm o ayda 30 kilo kuru mama alır bende 15 kilo kuru mama alırım ben petshopa diyorum sokak kedileri için mama almaya geldim onlarda ben 15 kilo alinca onlarda bana 15 paket yas mama veriyorlarda internette indirime düştüğu gibi kuru yaş farketmez mama depoluyoruz tek kediler icin değil kopek ve kuşlar içinde ayni şekil zaten ben yaralı bir kedi gorsem veterinerime götürürüm herkes yardimci olur