Kayseri'de Önerebileceğiniz Veteriner Hekim Var Mı?

joydelight

Merhaba, kayseri'de önerebileceğiniz veteriner hekim var mı? Kedim ishal ve bir türlü geçmiyor.

8 CEVAP

ugurcil

Mama ne veriyorsunuz? Pro Plan Forti Flora Probiyotik kullanabilirsiniz. 30'lu kutu, her gün 1 paketi mamasına dökün, lezzetlidir, hayır demez

joydelight

Fortiflora 30 adet kullandık ve hills gastro serisi 3 paket yedik ama geçiremedik bir türlü

ugurcil

Kronikleşmez umarım, acil şifalar

Hyacinthum

https://www.google.com/localservices/profile?spp=Cg0vZy8xMWp5NTFjdno5&scp=ChFnY2lkOnZldGVyaW5hcmlhbhoQa8O2xZ9rIHZldGVyaW5lciIQa8O2xZ9rIHZldGVyaW5lcioQa8O2xZ9rIHZldGVyaW5lcg%3D%3D

Kayseri'de yaşarken hep buraya giderdik. Kedimi de kendilerinden sahiplenmiştim zaten. Bizimle çok ilgilenmişlerdi, güvenilir olduklarını düşünüyorum.

joydelight

İlgilenen herkese çok teşekkür ederim cevaplarınızı dikkate alacağım

Patikos

Fakülteden Vehbi Güneş isimli hocayı tavsiye ederim. Çok başarılı ve ilgili bir veteriner.

Leon23

Pet palace

Kiko

Kedimi İstanbul Veteriner Kliniği 'ne götürüyorum , memmunuz. Umarım bebeğiniz hemen iyileşir.