Yavru Kedi Maması

ugurcil

Mystic Yavru Kedi Maması almak istiyorum bahçedeki kediler için. Mamayı kullanan var mı, sevdi mi kediler?

5 CEVAP

Ben kullanmadım ama mama araştırırken duydum orta seviye bi mama, severler

salihaondag8

Mystic markayi büyük kilo olarak almadım ama bir ara denemek için küçük boy pakette alıp denedim kedilerin hepsi çok severek yediler fiyatı uygun orta segment güzel içerikli ve fiyatına göre kaliteli herhnagi bir sağlık sorunu görmedim alın deneyin inşallah severek yerler ve bir sıkıntı yaşamazsınız umuyorum severelerse sıkıntı yaşamazsınız ilerlersiniz bu mamadan ama yaramazsa kedilerinize başka markaya geçersiniz deneyerek gozlemlereyerek ilerlersiniz saten denemeden bilemezsiniz inşallah faydam olmuştur 🤗

salihaondag8

Sokak kedilerime yine bütçem olmadığı için şuan bir tık mysticten kötu olarak daha alt seviye olarak enjoy aldım onu deli gibi yiyotlar herhnagi sağlık sorinu olmadı fiyatı uygun güzel içerikli kaliteli ama bütçeniz varsa mystic gibi daha güzel markalara bakabilirsiniz bütçemiz yoksa econature enjoy yetişkin tavuklu öneririm severek yiyorlar onun harici trendline düşük segment ama severek yediler yime maddi durumunuz yoksa çok düşük seviye cool Cat marka tavuklu yetişkin başka çeşitleride var bskip alabilirsiniz bu markalar çok kötü değil ama mystic dshs iyi tabi durumunuz yoksa alın ama vatds herzaman iyi marka kullanmak daha mantıklı yine biraz daha iyi olarak mystic bonacibo felicia prochoice reflex lavital bunlat kullandıklarım memnun kaldıklarım ve aklıma gelenler inşallah faydam olmuştur 🤗

ugurcil

salihaondag8
fatmanurdemirci
teşekkür ederim

ugurcil

645 liraya V@nCat Kitten buldum, farklı bir şey çıkmaz içinden umarım. Ürünleri güzeldi en son ama Ç@ğ@t@y üretmiyor artık diye biliyorum.