Köpeğimin Cinsini Bilmiyorum, Yardımcı Olurmusunuz ?

Emreipek

Arkadaşlar köpeğin cinsi hakkında fikir sahibi olan varmı ?

5 CEVAP

dollfacepersian

Cinsini bilmiyorum ama bu bebek kaç aylık? Annesinden ayırmak için küçük görünüyor da

Emreipek

2 buçuk aylık

anfrenee

Pilbull terrieri andırıyor bence biraz :) ağzı felan pitbull kirmasdia olabilir cunku goldenada benziyor ama agzi felan kesin pitbul gibi gozukuyor buyuk ihtimalle kırma :) yatarken olan fotosunda pitbull terrirre cok benziyor ..

anfrenee

Bilmiyorum ama benzettim :D

patidostum34

Kesinlikle staff a sadece benzetmişsiniz ve sadece siz, yoksa staff a benzer hic bir yani yok ama masallahi var