Acıl Kedım 40 Saattır Buyuk Yapmıyor

Sera79

ASIRI SIDDETE MARUZ KALDIK
7 AYDIR IDRAR KAKA DURUMU BOZULDU
EN SON KOOLKAT VERDILER
YEMEDI ICMEDI 8.mayista HEMEN FISTEN CEKTIM.
Gimcat relax bile YEMEDI.
10.05 GECE 22DEN BERI YAPMADI BUYUGU
YEDI ICTI .AMA YAPMIYOR BUYUGU.ACIL
YARDIM .

15 CEVAP

Benim kedim kabız olduğunda veteriner bana zeytinyağı içirmemi öneriyordu şırıngayla.

Lalis

@Sera79 yaş mama vermeyi denediniz mi kedinize? Yaş mamaya biraz su katarak verirseniz kabızlığa iyi gelir ayrıca temiz su içmesi de iyi gelir.

Sera79

ARKADASLAR CERRAHPASAYI YUKSEK DERECEYLE BITIREN VET.HEKIM BENDEN TECRUBELISINIZ DEDI.TABI KI YAS MAMA VE YAS MAMAYA SU KATTIM.COK DAHA CIDDIYDI DURUM.VETERINERLER BIRSEY YAPAMADI.YANLIS DISINDA .VETERINERLERDEN
KURTARDIM.DIPLOMALI CAHIL ORDUSU DOLMUS MAALESEF DOKTOR VETERINER HER MESLEKTE .BU KESIN.HER UNIVERSITE DENK DEGIL
HER LISE DENK DEGIL.MAALESEF....TSK.BU ARADA.

blue_hpood

hanımefendi, hem olayı merak ediyorum hem yazdıklarınızı anlamaya çalışıyorum fakat mümkün değil. biraz daha anlaşılır yazabilir misiniz, kediniz tuvalete mi çıkamıyor, size mi bir şey oldu anlamadım

blue_hpood

hanımefendi elbette durumu merak edeceğiz, aşırı şiddete maruz kaldık yazmışsınız, ne oldu? fiziksel bir şiddetse hayvanda fiziksel travmaya sebep olabilir. birkaç hekim görüşü alınması lazım. çok uzun süreli kaka yapamama aşırı tehlikeli bir durum, gerekirse bağırsaklarına baktırın, ne yazdığınız anlaşılmıyor ki. kabızsa siz de kritikseniz gerisi adaleti ilgilendirirse ne diye durumunuzu buraya yazıyorsunuz, benim kafam karıştı cidden.
kediniz yaparken zorlanıyor mu, yapmaya çalışıyor mu yoksa hiç yapamadı mı? soruyu açtığınızdan beri hiç yapamadıysa o canın yaşaması imkânsız. neredesiniz bilmiyorum ama fırsatınız varsa hayvan hastanesine götürün. buradan öneriyle çözülmez bu, durum acil görünüyor.

tengrist

Ne şiddeti?

tengrist

birde dün saat 22'den beri demişsiniz başlıkta 40 saattir yazıyor hanımefendi

stellabennett

bahsettiğiniz şiddet nedir

Sera79

COZUMU OLAN YAZABILIR MI
KABIZ ISTE BEN DE KRITIGIM.GERISI ADALETI ILGILENDIRIR.

Sera79

9.05 GECE 22 DE YAPTI .YANLIS YAZMISIM.BASIMA GELMEYEN KALMADI DESEM NEDENI HEP DURUST VICDANLI FAZLA MERHAMETLI OLMAM DESEM
HZ.ALI DESEM....

tengrist

Merhaba, nasıl oldunuz siz ve kediniz? umarım sağlığınız sıhhatınız yerindedir.

Sera79

SAYIN TENGRIST
TESEKKURLER
BEN 2 YILA YAKIN FECI CAN CEKISIRKEN
KRITIK YAPILAN OGLUM ICIN 8 AYDIR INANILMAZ UGRASIYORUM RUH KALDIM .
AGUSTOS 2021DE DOKTOR DENILEMEZ SAHISLAR IST.DA EN BILINEN OZEL HAST.YUZUNDEN COK UYARMAMA RAGMEN ISIM BITIRILDI.GERCEK DR.LARA GORE YASAMAM ALLAHIN MUCIZESI TABI KI.OGLUMU DA OZEL DURUMLAR YUZUNDEN
MAHVETTILER.25 KILO VERDIM.IYI INSANLARIN DUASINA IHTIYACIMIZ VAR.DUZELIP BOZULUYOR.KAKA IDRAR SURESI OGLUMU DA BENI ALLAH BILIR...BEN INANILMAZ CANIMI RISKE ATIYORUM KAC KEZ DE ATTIM OGLUM ICIN
AMA MAHVETTILER IKIMIZI DE ....

Sera79

BASLIK BELLI.YARDIM EDECEK TECRUBEYE SAHIP CEVAPLARA IHTIYACIM VAR.
YAZDIKLARIM GAYET ACIK NET NEDENSE HERKES OLAYI MERAK EDIYOR
HUKUKI BIR DURUM .
BURAYA CANLARIMIZ ICIN YAZIYORUZ .NEDEN BUYUK TUVALETINI YAPMADIGI ANLASILSIN DIYE KENDI DURUMUMDAN BAHSETMEK ZORUNDA KALDIM.

Sera79

LUTFEN TECRUBELI VE CANLARIMIZLA ILGILI CEVAPLAR YAZALIM.KRITIK OLDUGUM.ICIN TECRUBELI KISILERIN CEVAPLARINI BEKLIYORUM.SONUCTA TECRUBE COK ONEMLIDIR.

Toscana

Filim çekilip baktırdınızmı böyle bir durum yaşatan kedi yabancı cisim yutmuştu gittiğim klinikte tanık oldum