Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin.

sadece_kedi

Sorumu ikinci defa soruyorum. Geçen haftaki fotoğraf yarışmasında Çörek ile haftanın şampiyonu olduk. Söylediğim gibi bu ödülü sokak canları için harcamak istiyoruz. (mamaları verince fotoğraflayacağım) Ödül 25 TL olsa da 35-40 TL'ye kadar çıkabiliriz. Kuru mamamız var. Yaş mama olsa daha iyi olur. Konserve-Paket fark etmez. Asla çok iyi bir marka olamaz. Ama çok düşük bir marka da olmasın. Sonuçta onu da bir canlı yiyecek. Çoğunlukla kediler olduğu için çoğunluğu kedi alacağız. Köpekler parmakla sayılabilecek kadar azlar.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

NOT: Gramajı ne kadar fazla olursa, o kadar iyi olur. Mümkün olduğunca çok can doyurmak isteriz.

1 CEVAP

sadece_kedi

*Güncel