Vancat Mama Hk.

ugurcil

Vancat Kısırlaştırlmış Kedi Maması ile ilgili soru başlığına istinaden fotoğrafla cevaplayamadığım için başlık açıp bilgilendirmek istedim. Daha önce ekran görüntüsünü aldığım için sayfa linkini aramama rağmen bulamadım. Vancat eski Vancat değil. Tavuklu söyledim sokaktakiler için yüzüne bakmadılar zaten mamanın görüntüsü kendini ele vermişti paketi açtığımda.
Balıklı olan tümüyle değişmiş, nefis bir mamaydı ve artık Fİt32 görünümünde ve ispirto gibi kokusu var.
Bugün Kitten istedim, umarım ellerinde Ç@ğ@t@y üretiminden kalanı gönderirler yoksa çöp olacak param diğerleri gibiyse.

1 CEVAP

ugurcil

yanlış foto yüklemişim tüh ya.