Kedi Kusmuğunu Yemesi

Gamzeyldrm

Az önce halıda kuru mamalarını bütün bütün gördüm sonradan kustuğunu fark ettim bizim obur kedimiz mamaları çiğnemeden yuttuğu için çıkartmış çıkarttığı mamayı yiyordu yani kustuğu mamayı bi sakıncası olurmu?

4 CEVAP

Kedilerin kusması çok endişelenilecek bir şey değildir. Kediler kustuğu şeyi tekrar yiyebileceklerini zannederler. Siz pek izin vermeyebilirsiniz ama yese de bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

emrezrtrk

Benim ki de öyle yapmaya çalışıyor ama ben yemesine izin vermiyorum

Gamzeyldrm

Teşekkür ederim

guineapigela

yese bir sey olmaz aslında benim eski kedimde bir kere öyle apmıstı bende izin vermedim biyey olurdiye sonradan bir ciddi birseyin olmayacağını öğrindim...:)