Vancat Mama

ugurcil

satıcının açıklması

4 CEVAP

KediOscar

Benim pakette ç@g@tay üretii yazıyor. 😀 Alakası bile yok.

ugurcil

kedioskar
Vancat Kitten geldi, az önce dağıttım. Kokusunda anormallik yok Balıklıda olan ispirtoya benzer şekilde. Üretim tarihi 2022.
2023 üretimlerinde sorun var sanırım.
Sipariş vermeden eski üretim tarihlerini öğrenmeye çalışın isterseniz. Balıklı sipariş edeceğim şansımı deneyip. 10 numara mamaydı üçgen halinde olan, zaten görünümü ele veriyor.

KediOscar

@ugırcil Direkt t.e.m.i.z. m@am@ sitesinden sipariş ettim. Zaten aynı mama.

ugurcil

tem¦zm@m@ Kitten olanı 850 liraya satıyor. P@z@r@m@dan 585 liraya aldım Patikart indirimli.

afiyetle yesin hepsi