Acemiyim Yardım Edermisiniz ?

FulyaC

Annesi saf kan golden mış ama babası bilinmiyor. Gözleri mavi husky olabilir diye düşünüyorum.Alır almaz veterinere gittim.en fazla 50 günlük dedi.iç dış parazit aşısı yapıldı.Advance markalı somonlu pirinçli bi mama sattı. Ancak bu mama çok pis kokuyor aynı zamanda yavrunun dışkısı ve ağzıda inanılmaz pis kokuyor.
Beslenmesi ve tuvalet eğitimi hakkında yardımcı olurmusunuz. Hiç bişey bilmiyorum. Bir de anlayan varsa kırma olduğunu hangi çiftin birleşmesi sonucu olmuş olabilir ?. Karakteri ve ona yaklaşımım için önemli olabileceğini düşünüyorum.

4 CEVAP

TheTurk

Ben Orijen Puppy öneririm. Bence en iyi mama olmasının yanında ayrıca hiç koku şikayetimiz olmadı.

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/orijen-adult-tahilsiz-yetiskin-kopek-mamasi-227kg.html

Ayrıca köpek bakımıyla ilgili tecrübeniz yoksa, kendinizi çabucak bir temel eğitime sokmanız gerekecek.

Youtube'da Kral Köpek Ailesi var, bir çok konuda yardımcı olacaktır videoları.

https://youtu.be/In5G4kBK1AE

cakiloznur

orijen, acana, royal canin, n&d...
benzeri bir hatayı ilk zamanlar reflex kullanarak yapmıştım. o kadar kötü kokmuştu kızım. kabus gibiydi.

Amedsoner

Advance mama koku yapıyor. Kedilerimi onunla beslerken ağızları kokuyordu. Bnce mamayi değiştir

FulyaC

Önerebileceğiniz bi mama varmı peki