En Kaliteli Tozsuz Kedi Kumu Önerisi? Fiyat Önemli Değil.

tugrulY

Merhaba arkadaşlar. Gerçekten kaliteli tozsuz kedi kumuna ihtiyacım var, parası önemli değil. Önereceğiniz modeller nelerdir?

7 CEVAP

Cennet29

Bastet
Feles
Sandy aktif karbon kokusuz.

Mmtklndr

Bastet ve Feles kullanan arkadaşlarım var herhangi bir şikayetlerini duymadım ben reflex’in aktif karbonlu kumunu kullanıyorum memnunum

Lalis

Ever clean denediniz mi? Ben çok eskiden kullanmıştım o zamanlar iyiydi topaklanmasi tozsuzdu da ancak daha sonra almadım fiyatı uçtuğu için.

kkyanur

ever clean deneyebilirsin

Minminik

proline extra tozsuz cidden ama koku yapıyor biraz aktif karbon koyuyorum

GeceFanzini

Senelerdir ever clean total cover serisi kullanıyorum. Her anlamda çok memnunum.

LilaMiaLuna

Feles kullanıyorum, gerçekten hiç toz yok.