Evdeki Yabancı Kedi Kokusu Nasıl Çıkar? Kedim Evi Terk Etti.imdat

Untuung

Hamile bir sokak kedisini korumam altına aldım. Doğurdu.Yavrular kırk günlük oldu .Yavaş yavaş yeni evlerine gidiyorlar.
Ama kendimi hiç beklenmedik bir dramanın içinde buldum.
Kendi kedim evi terk etti.Komşu evlerden birinin bahçesinde yaşıyor.
Onu yeniden kazanmak istiyorum.Benim kıymetlim o.
Evdeki yabancı kedi kokusu nasıl çıkar.

Onu yeniden şöyle koltukta kıvrılmış uyurken görmek istiyorum.
İçim yanıyor

4 CEVAP

aslihan_e

Yıkayabildiğiniz her şeyi yıkayın, yıkayamadıklarınız için de bir iki paket karbonat, beyaz sirke (iz bırakmaması için beyaz olmalı, evi sirke kokutabileceği için miktarı size kalmış, rahatsız olmayacağınız oranda ekleyin) bir limon suyu, üzerine bulabilirseniz 2 lt. oksijenli su olmazsa normal su da olur (aslında azıcık da hidrojen peroksit eklemek kokuları daha fazla çıkarmaya yardımcı oluyor) karıştırıp özellikle kedilerin en çok temas ettiği bölgelere, duvarlara vs. her yere iyice spreyleyin. Kedi tuvaleti, su, mama kabını falan da deterjanla yıkayın kediniz kullanacaksa.

Hurmisimm

Kedi işaretlemelerine karşı fısfislar var . Kokuyu yüksek oranda absorbe ettiğini duydum . Koku duyduğunuz yerlere sıkabilirsiniz

Untuung

Kedim eve döndü . Hepinize çok teşekkür ederim.

Untuung

Çok teşekkür ederim.