Köpek Kemirme Kemikleri/Çubukları Kedilerde Kullanılabilir Mi ?

Heathcliff

2,5 aylık kedim oyun sırasında çok ısırıyor muhtemelen dişleri kaşınıyor sözlü/sesli uyarıları denedim olmadı ısırdığında hafifçe burnuna vurdum olmadı.Acaba küçük ırk köpekler için kullanılan kemikleri çubukları kullansam işe yarar mı ?Isırmasını ona yönlendirebilir miyim ?Bir zararı olur mu ?

1 CEVAP

Ceronimo-

Kediler için de ödül çubukları var fakat 2,5 aylık kediye verilir mi bilmiyorum