Kedimin Memesinde Yumru Hissi

Frdvsty

Arkadaşlar kedim tekir,kısır ve 3buçuk yaşında. Biraz önce severken ilk 2 memesinin altında yumrumsu bişey hissettim. Biri diğerine göre daha belirgin. Tam meme başının altında. İnsanlardaki gibi midir kedi memeside normal midir bu durum? Yoksa bu olmaması gereken bişey mi? Veterinere mi götürmeliyim ?

3 CEVAP

ugurcil

Albino dişi kedim 13 yaşında, birkaç ay önce başarılı bir ameliyat oldu. Patolojiye gönderildi ve tekrar ederse takibi gerektiği söylendi. İhmal etmeyin.

Frdvsty

Sizde de yumru gibi bir şey mi vardı?

ugurcil

önce küçüktü. git gide büyüdü, 1 sene içinde neredeyse ceviz büyüklüğüne ulaşınca götürdüm veterinere. üzerine yatamıyordu karnının, dokununca kontrol etmeme de izin veriyordu.
ara ara yokluyorum, şimdilik sorun yok görünüyor. sadece o dönemden kalma 2 ayak üstünde durma alışkanlığı edindi Mirket hayvanı gibi.