Köpeğim Hırlıyor

Gunsesena

Merhaba 1 ay önce nişanlımla 2 aylık bir erkek maltipoo sahiplendik ben daha baskın bi figürüm mamasını suyunu ben veriyorum genellikle bakımını ben yapıyorum oğlumuz küçük olduğu için ısırma huyu var ama son 10 gündür evde sadece bana hırlıyor ve diğer aile üyelerini ısırdığı gibi değil saldırganca ısırıyor sebebini anlayamıyorum yardım eder misiniz

5 CEVAP

Superisi814

Merhaba
Köpeğiniz üzerinizde baskin olup olamayacağını deniyor.Su anda büyüme aşamasında.Bu yüzden eğitimi için özenli ve bilgili olmanız gerek.Youtube de çok başarılı kanallar var.Onlari izleyebilirsiniz.
Ceza yöntemleri aktaran saçma sapan kanallardan sakının.

enopro12

Köpeğiniz büyük ihtimalle simartmissiniz yanlış anlamayın köpekler kediler gibi değil komut vermelisiniz benimde başıma geldi

enopro12

Köpeğiniz büyük ihtimalle simartmissiniz yanlış anlamayın köpekler kediler gibi değil komut vermelisiniz benimde başıma geldi

DanteGSD

Evdeki alfa olarak sizi görüyor, dolayısıyla evin alfası olabilmek size üstünlük kurmaktan geçiyor. İşe hayır ve aferin komutlarını öğreterek (öğretmeyi bilmiyorsanız ilk kendiniz nasıl öğretileceğini öğrenerek) başlamalısınız. Isırma problemini yavruyken çözmezseniz ileride düzeltmek daha zor olacaktır.

stellabennett

benim evcil hayvanım kedi olmasına rağmen o bile yavruyken ısırmayı oyun olarak yapıyordu ve sonra böyle alıştı şimdi büyüdü ve alışkanlık haline getirdi sizin de köpeğinizi eğitmeniz gerekiyor ödül yöntemiyle