Pasaport Numarası Hk

Pamres

Merhaba arkadaşlar, dün kedime çip taktırıp pasaport düzenlettim. Ancak bugün farkettim ki, pasaport kapağında yazan pasaport numarası ile, pasaport sayfasında yazan numara farklı. Aslında son haneye kadar doğru ancak sayfada yazan son hane, kapakta yazan hanenin +1 fazlası. Yani diyelim ki kapaktaki son hane 5 ise sayfada 6 yazıyor. Sisteme baktım sistemde de sayfadaki numara yazıyor pasaport numarası olarak. Herkeste bu böyle mi? Yoksa benim başıma gelen nadir bir durum mu? 😅

1 CEVAP

Pamres

Soruma cevap gelmediği için, üste çıksın diye cevap yazıyorum