Kedimin Derisinde Kahverengi Leke

Miaow

Kedimin göz ile kulak arasındaki tüyleri doğduğundan beri seyrek. Yalnız derisinde kahverengi lekeler var. Kabul değil sadece leke şeklinde. Bu durumla karşılasan ya da bilgisi olan var mı ?

3 CEVAP

aslihan_e

Kulak önü tüy seyrekleşmesi de pigmentasyon değişimi de kediler için normal bir durum. İnsanlardaki güneş lekesi gibi renk değişimleri olabiliyor. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. Onun önüne de geçemezsiniz, bir sağlık problemi değil.

Sueda1234

Aynısından benimkindede oldu bu ne oluyor

Miaow

Teşekkürler arkadaşlar