Kedi Dışarı Çıkarılır Mı *

YAGMUUR89

kedim iran kedisi dışarıya hep bir merakı var ama korkuyor onun da dışarıyı keşfetmeye hakkı oldugunu düşşünüyorum :) sizce çıkartmam komik olur mu tasmayla

4 CEVAP

mercan1

bel tasmasıyla çıkarılır taikide ama boyun tasması olursa çıkamaz

Bel tasması ile çıkarın mutlaka bir de çok taşlık alan varsa götürmeyin çimenleri tercih etmenizi öneririm ayağına taşlık alan da cam falan bata bilir :)

Tasma ile çıkarıp gezdirebilirsiniz. Benim bir arkadaşım bisikletinin sepetine koyup gezdiriyordu gayette eğleniyorlardı. Ama sizin kedi dışarıya alışkın değilse tasma takıp kucağınızda gezdirseniz kendini daha rahat hisseder