Kedimin Su Dökmesi Nasıl Engelleyebilirim

Feridunn

kedim su içmeden önce hep patisiyle yerlere su döküyor kiracıyım yerler parke sudan dolayı kabarmasından korkuyorum kedimin bu alışkanlığını nasıl giderebilirim bir sürü önlem alıyorum ama kafi altına havlu koyuyorum ama olmuyor lütfen yardımcı olun :)

2 CEVAP

Ahudr

Ayni derde mensubuz :) benim erkek kedimde öyle ve susamasina ragmen su icmek yerine dökup yalanarak onu seyretmeyi tercih ediyor 🤦‍♀️ ağır bir su kabi kullanin onu dökemiyor sadece vurup bekliyor

Lalis

Evet ağır bir su kabı kullanabilirsiniz patisiyle içinden alıp yere atıyor bazı kediler tencere gibi bir seyin içine daha küçük su kabını koyabilirsiniz bir arkadaşım duşakabine koyuyor kabı sürekli döktüğü için:/