Kedi Vitamini

Elfffff

Kedilerim için önerebileceğiniz vitamin markası var mı?

4 CEVAP

DEMET92

bende kedim için vitamin önerisi istemiştim kedilerle ömrü geçen çok bilgili bir ablamdan. bana imunex şurup ve polivit şurupdedi. birini sabah birini akşam olarak uygula. 2 lik şırıngaya 1 cc ye kadar çek. 3 hafta boyunca uygulayabilirsin

zuhall

@demet92 dediginiz urunler zaten insanlar icin de kullaniliyor ama yardimci,koruyucu ek maddeler iceriyor. bu nedenle @dollfacepersian nin onerdigi gibi piyasada bulunan daha dogal bir urun kullanilmasini tavsiye ederim ben.

dollfacepersian

Veda vet ve Naturalis Adrayms. İkisi de tamamen doğal ve kaliteli markalar, tavsiye ederim

DEMET92

tabi. iyi ve güvenilir bir marka olmasını dilerim. :)